Son Dakika : Mesleki Lise Öğrencilerimiz İleri Teknoloji İle Avrupa’da…

tekadsızterdi

(Bu proje AVRUPA BİRLİĞİ ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ tarafından finanse edilecektir.)

Konsorsiyum Lideri olan okulumuz Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından T.C. AB BAKANLIĞI Ulusal Ajansı’na sunulan Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personelinin Öğrenme Hareketliliği kapsamında 2015-1-TR01-KA102-017547 numaralı ve “Piezoelektrik ve İleri teknoloji Ürünü Sensör-Transdüserler” başlıklı proje teklifimiz uygunluk kriterlerini karşılayarak desteklenmeye değer bulunmuştur.

Projemiz kapsamında okulumuzun Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanında 11 ve 12. Sınıflarındaki 10 Öğrencimiz 07.02.2016 -28.02.2016 Tarihlerinde Avrupa Birliği ülkesi Almanya’da ortağımız BildungsCentrumNies: http://www.bildungscentrum-nies.de/ yeni teknolojilere dayalı endüstriyel elektronik  uygulamalarına yönelik Mesleki Eğitim ve Staj faaliyetlerinde bulunacaklardır. Öğrencilerimiz Almanya’da http://www.hotel-yasemin.de/ tam pansiyon olarak konaklayacaklardır.

Öğrencilerimize okulumuzdan öğretmen veya idarecimiz refakat edecektir. Öğrencilerimizin tamamının yurt dışı çıkış hazırlık, AB ülkesinde tam pansiyon konaklama, eğitim ve seyahat giderleri projemizin bütçesinden karşılanacaktır.  Katılımcı öğrencilerimizin seçimi ve hazırlık aşamaları okulumuz Müdürü ve Proje ekibimiz tarafından ayrıca duyurulacaktır.

 Projemize katılacak öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

Kenan ETLİ

Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18401 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.