Son Dakika ; Karadenizden Mavişe Çok Sert Tepki.!!!

Sinop’a yaklaşık 140 kilometre uzaklıktaki kendi ilçesine kurum müdürlerini toplayan AKP’li vekil Nazım Maviş’e en sert tepki CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’den geldi.

CHP’li vekil bunun siyasi etiğe sığmadığını belirterek  “ İlin Valisi dururken, ilçenin kaymakamı varken, vekilin böyle bir davranış içerisine girmesi ego tatminden başka bir şey değildir. İldeki kurumların çalışması hakkında bilgi alacaksan ilin valisini arar bilgini alırsın, ilçelerle ilgili olarak da ilçe kaymakamlarını arar onlardan da bilgilerini toplarsın.140 gidiş, 140 dönüş olmak üzere yaklaşık 300 kilometrelik bir yol güzergahı ve her kurum müdürü devletin makam aracı ile toplantıya katıldı bu araçlar su yakmıyor ya.

Ayrıca yapılan toplantı ilin valisine de ilçenin kaymakamına da hakarettir bence. Ayrıca böyle bir şeye de ilk defa tanık oluyorum. Ne yani şimdi bende Sinop’un milletvekiliyim kurum müdürlerini köyüme davet edip orada mı bilgi almalıyım. Yakışık kalır mı böyle bir şey? “diyerekten, tepkisini dile getirdi.

Kaynak : Hallksesi com

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17044 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.