SON Dakika ; Başkan Çakıcıdan Toplu İmza…..

Boyabat Belediyesi’nde 88 işçiyi kapsayan toplu sözleşme imzalandı.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ile Hizmet İş Sendikası Amasya Şube Başkanı İsmail Pazar imzaladıkları 2 yıllık sözleşmeyle işçi ücretlerinde iyileştirmeye gidildi.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Hizmet İş Sendikası Amasya Şubesi Başkanı İsmail Pazar, İmzalanan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerken, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’ya işçiler ve Hak İş Sendikası adına teşekkür etti.

Belediye olarak bir aile olduklarını ve Boyabat halkına el birliği ile hizmet ettiklerini kaydeden Çakıcı, “Boyabat’ımızı daha güzel yerlere getirmek, ihtiyaç duyulan hizmetleri vatandaşımıza sunmak için gece gündüz hep birlikte çalışıyoruz. Yaptığımız her çalışmada personelimizin alın teri var. Emeklerinin karşılarını almaları en doğal hakkı. Sözleşmeyi imzaladık. Çalışanlarımıza hayırlı olsun.” temennisinde bulundu.

Sözleşme İmzalandı

Toplu sözleşmeyi Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ile Hizmet İş Sendikası Amasya Şubesi Başkanı İsmail Pazar imzaladı. İmza töreninde, Hizmet İş Sendikası Amasya Şubesi Başkan Yardımcısı Ahmet Ateş, Belediye’nin sendika baş temsilcisi Hayri Yılmaz ve birimleri temsilen işçiler hazır bulundu.

Haber Kaynak : Boyabat Belediyesi

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.