Sinoplu Genç Adam İlk Önce Sevgilisini Vurdu, Daha Sonra Kendisini Vurarak İntihar Etti…

İstanbul Tuzla’daki piknikte cinnet getiren Şükrü Demiral, önce araç içindeki Müzeyyen K. isimli kadını çocuklarının gözleri önünde silahla vurarak öldürdü, ardından kendi kafasına ateş ederek intihar etti

Olay, İstanbul Tuzla’da Akfırat’taki mesire alanında saat 16.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Sinop Türkeli nüfusuna kayıtlı Şükrü Demiral isimli şahıs birlikte yaşadığı Müzeyyen K. ve kadının çocuklarıyla birlikte pikniğe gitti.

 

Piknikte ikili arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Cinnet geçiren Şükrü Demiral, çocukların gözleri önünde Müzeyyen K. isimli kadını silahla vurarak öldürdü, ardından silahı kendi başına dayayan şahıs intihar etti. Çocukların polis ekiplerine haber vermesiyle ekipler olay yerine gelen ekipler, konu ile ilgili olarak geniş çapta soruşturma başlattı.

 

Şükrü Demiral ve kendisi gibi Türkelili olan Müzeyyen K.’nın cenazeleri otopsi ve inceleme yapılmak üzere adli tıp kurumuna sevk edildi. Şükrü Demiral’ın cenazesinin otopsi işlemlerinin ardından Türkeli’ne getirileceği öğrenilirken, Müzeyyen K.’nın cenazesinin Türkeli’ne getirilip getirilmeyeceği ile ilgili henüz bilgiye ulaşılamadı.

Kaynak ; Türkeli Sesi.com

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17609 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.