Sinop ve Boyabat OSB Müteşebbis Heyet Toplantıları Gerçekleştirildi….

Sinop ve Boyabat OSB Müteşebbis Heyet Toplantıları Gerçekleştirildi
Sayın Vali ÖZATA ÇETİNKAYA başkanlığında sabah saatlerinde gerçekleştirilen Sinop Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet toplantısı 2016 yılı personel maaşları, OSB Uygulama Yönetmeliğinin 108. Maddesinde belirtilen inşaata başlama ve bitirme süreleri görüşülerek karara bağlandı.

Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı ise Taş Dünyası firmasının arsa tahsis talebi, Enerji Nakil Hattı güzergâhına yönelik irtifak hakkı tesisi ve kamu yararı kararı için Bakanlıktan onay alınması, OSB içerisinde bulunan ortak hisseli parsellerin çözümü için İmar Kanunu’nun 18. Maddesinin uygulanması veya kamulaştırma yoluna gidilmesinin değerlendirilmesi, OSB 2016 yılı tahmini bütçesi, OSB 2015 yılı bilançosu ve denetim kurulu raporları değerlendirilerek, Sayın Vali ÖZATA ÇETİNKAYA’nın başkanlığını yaptığı müteşebbis heyetçe görüşüldü ve onaylandı.

Müteşebbis Heyet Toplantılarına Sayın Vali ÖZATA ÇETİNKAYA’nın yanı sıra Sinop OSB ile Boyabat OSB müteşebbis heyet üyeleri katılım gösterdi.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17051 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.