Sinop ‘Travel Turkey İzmir Fuarı’nda…

FURA

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 10 – 13 Aralık tarihlerinde bu yıl 9’ncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı birçok ülke ve yüzlerce kentin katılımı ile kapılarını ziyaretçilere açtı.

 

  1. su düzenlenen Travel Turkey 2015 fuarı yapılan resmi törenle açıldı. Fuarın İzmir alanında 10 Aralık – 13 Aralık tarihlerinde ziyaretçilere açık olacağı belirtilirken, Fuara Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı işbirliğinde Sinop Valiliği, Sinop Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Milli Parklar Müdürlüğü ve özel sektör temsilcileri katıldı.
  2. Açılış törenine katılan Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya, Sinop Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmet Damaroğlu açılışın ardından Sinop standına gelerek ziyaretçileri ağırladı. Yoğun programı dolayısı ile fuara katılamayan Sinop Belediye Başkanı Sayın Baki ERGÜL yaptığı açıklamada ” Daha öncede belirttiğimiz üzere Sinop dünyaya ve yurdun her köşesine adını artık altın harflerle yazdırmıştır. Katılım sağladığımız fuarlarda ilimize gösterilen yoğun ilgi bizleri de ziyadesi ile memnun etmektedir. Bizler Sinop’u her alanda her yerde en iyi şekilde temsil edeceğiz. İzmir fuarında emeği geçen başta sayın Valimiz olmak üzere Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına ve tüm kuruluş temsilcilerine teşekkür ediyorum.” Açıklamasında bulundu.

 

Haber: A. Fatih YILMAZ

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18401 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.