Sinop MHP İl Başkanı ve Yönetimi,Akşener’i Çorum’da karşıladılar…

mhp_2(3) (1)

Akşener’i Çorum’da MHP Sinop İl ve İlçe Yönetimide karşıladı. Akşener’in Çorum ziyaretine MHP Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir, MHP Sinop Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Şanlan ve bazı yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Düzenlenen yemek sonrası ise MHP Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir, Genel Başkan Adayı Meral Akşener ile kısa bir sohbet yaptı.

MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener, Çorum’a yaptığı ziyarette bir basın mensubunun “Süreç tıkanırsa B planınız var mı?” sorusu üzerine, “Ben hiçbir yere iki atla gitmedim. Her yere tek atla gitmişimdir. Süreç işleyecek. Kolay değil. Elbette işimiz zor. Bunu bilerek yola çıktık” dedi.

Çorum’da Pir Baba Parkı’nda partililerle bir araya geldi. Meral Akşener partililere hitaben yaptığı konuşmada kurultay talebinin genel merkez tarafından yok sayılması ve bu konuda imza vermiş il başkanlarına destek amacıyla başlattıkları ziyaretler kapsamında Çorum’a geldiğini söyledi. Akşener, “Tabi siyasi partileri genel olarak millet kapatır. Allah millete kapattırmasın. İl teşkilatlarımızın Valilikler üzerinden kapatılmış olmasını kabul etmemiz mümkün değildir. Çünkü sadece MHP 12 Eylül zamanında diğer siyasi partilerle birlikte kapatılmıştır. Bu yapılan eylemi, davranışı doğru bulmadığım için buradayım” dedi.  Akşener’in önümüzdeki hafta sonu Cumartesi günü Samsun ilini ziyaret edeceği öğrenildi.

Haber: A. Fatih YILMAZ

mhp_2(3)

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.