Sinop Aşıklar Havuzu Hizmete Girdi…

havuz2

Sinop Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Aşıklar Caddesi Atatürk parkı içinde yapımı tamamlanan havuz hizmete sunuldu.

Çalan müzikler eşliğinde renkli görüntüler sergileyen havuz vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Belediye Başkanı Baki Ergül yapımı tamamlanan havuzu ve çevresindeki çalışmaları yerinde inceledi. Vatandaşların etrafında resimler çektirdiği havuz ve çevresinde yapılan rekreasyon çalışmaları oldukça ilgi gördü.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Baki Ergül, “gerçekleştirilen çalışmalarla Sinop’un çehresinin günden güne daha da güzelleştiğini söyledi. Ergül; “Geçtiğimiz yıllarda Atatürk parkımızın yer döşemelerini şimdi ise iç yer döşemelerini yenileyerek yepyeni bir kimlik kazandırdığımız parkımıza havuzun yapımı ile çok daha farklı bir çehre kazandırdık.

Sahil dolgusunun tamamlanmasının ardından yerleştireceğimiz yeni oturma alanları ve yaşam alanları ile Sinop’a ve Sinoplu’ya yakışır bir alan oluşturacağız. Parkımız yürüyüş yolunda yapılan ışıklandırmalar ise yılbaşına hazır bir hale geldi” dedi.

havuz1

 

(Visited 131 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 16053 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.