SICAK Haber ; Sinop Greyder Firması, Sinop Dikmen Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulunda Bulunan Ve Pansiyonda Kalan Tüm Okul Öğrencilerine Bay-Bayan 140 Çift Kışlık Ayakkabı İhtiyacını Karşıladı….

Sinop Greyder Firması, Sinop Dikmen Cumhuriyet yatılı bölge Ortaokulunda bulunan ve pansiyonda kalan tüm okul öğrencilerine bay-bayan 140 çift kışlık ayakkabı ihtiyacını karşıladı.

Greyder Sinop Yetkilisi Aykut Gülhan Yapmış olduğu açıklamada; Okul Müdürümüzle yaptığımız görüşme sonucunda Okulda bulunan İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerinin durumların iyi olmadığı ve toplam öğrenci sayısının 140 öğrenci olduğunu bildirdiler ve bu kapsamda Greyder Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa Kavlu ve Genel Müdür Sayın İsmail Kavlu’ya konuyu ilettiğimizde seve seve bütün okula yardım yapılacağını bu konuda tam destek olduklarını bildirdiler.

Biz de Sinop Greyder firması olarak Cuma günü öğrencilerimize yardım yapmak üzere okulumuza ulaştık ve bütün ayakkabıları öğrencilere dağıtımını sağladık.

Bu projeden sonra yakın zamanda bir okula daha Sinop Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçerek diğer firmamız olan Diamond Shoes & Bags aracılığı ile bir yardım girişiminde bulunacağımızı da belirtmek isterim dedi.

Sinop Dikmen Cumhuriyet yatılı bölge Ortaokulunda bulunan ihtiyaç sahibi 140 öğrenci Kışlık ayakkabılarını almanın sevincini yaşadı.Öğrenciler çok mutlu olduklarını belirterek, ayakabıları gönderen firmaya teşekkür ettiler.

Kaynak : Haber 57

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17606 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.