SICAK Haber ; İYİ Parti Gerze İlçe Başkanı Belli Oldu….

İyi Parti Gerze İlçe Başkanı Cemal Yıldız oldu. İlçemizde müteahhitlik de yapan Yıldız, yakın zamanda ilçe yönetim kurulunu açıklayacaklarını bildirdi. Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir tarafından, Gerze’de teşkilatlanmanın tamamlanması için geçici olarak göreve getirilen Yıldız, partinin yönetim kurulunda Ak Parti’den, CHP’den, MHP’den ve diğer siyasi görüş ve partilere mensup kişilerden yönetim kurulu üyeleri olacağını belirtti. Genç, dinamik ve kadın ağırlıklı bir kadroya Gerze için en iyi şekilde çalışmalara başlayacaklarını sözlerine ekledi.

 

“Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen…” 40 yıldır siyasetin içinde bulunduğunu ve bu süreçte Ülkü Ocakları Başkanlığı ve İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunduğunu belirten usta siyasetçi, MHP Genel Başkanlığı yarışında Meral Akşener’i desteklediği için partisinden ihraç edildiğini söyledi. İyi Parti altında yeni ve her kesimi içine alan, bütünleştirici bir parti kurduklarını ve Gerze İlçe Başkanlığı’nı kurma görevinin de kendisine verildiğine dikkat çeken Yıldız, bu görevi sonuna kadar hak etmeye çalışacaklarını vurguladı.

 

“Gerze’nin seçkin ve saygıdeğer insanlarından kurulu genç, dinamik ve kadın ağırlıklı bir oluşum kurmayı hedeflediklerini ve bu hedeflerine adım adım yaklaştıklarını ifade etti.

Bir hafta içerisinde kurucu yönetimi belirleyeceklerini ve çalışmaya başlayacaklarını belirten çiçeği burnunda ilçe başkanı, “Vatanını ve bayrağını seven, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen herkesi partimize davet ediyoruz” dedi. “İyi olacak inşallah” Aslen Rizeli olduğunu ve ilçemizde müteahhitlikle uğraştığını dile getiren İlçe Başkanı, “Gerzeliler beni içlerine kabul etti ve sevdiler. Sağ olsunlar” şeklinde konuştu.

 

Bugüne kadar kendisi için hiçbir şey istemediğini, hep çevresindeki insanlar için güzel bir şeyler yapmaya çalıştığını vurgulayan Yıldız, “İyi Parti Kurucu İlçe Başkanlığı görevi, Sayın Sinop İl Başkanımız Ceyhan Demir tarafından bana verildi” diye ifade etti. Partinin bundan sonraki sürecinde, insanlara karşı dürüst olacağını ve adaletli davranacağını vaat eden Yıldız, “herkese elimden geldiğince yardım edeceğim. Kendim için bir şe istemediğimi Gerzeliler zaten biliyor. Hep iyilik için çalışacağım, hep birlikte iyilik için çalışacağız. İyi olacak inşallah” dedi.

 

Haber: Kaan TÖNGELCİ / Gerze’nin Sesi

Gerze’nin Sesi Gazetesi

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.