Sağlık İçin Akgöl’e Yürüdüler…

saglik-icin-akgol-e-yuruduler-7921287_x_o

Hanönü Kaymakamlığı “Sağlıklı Yaşam Projesi” kapsamında Akgöl’e yaklaşık 10 kilometre yürüyüş düzenlendi.

Kaymakamlık önünde toplanan vatandaşlar, Hanönü ilçesinden minibüslerle yola çıkılarak Hanönü-Ayancık karayolu Akgöl kavşağında inildi.

Kaymakam Karadaş, yürüyüş boyunca yürüyüş kurallarına dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunarak Akgöl’e kadar yaklaşık 10 kilometrelik yürüyüş başlatıldı.

Kaymakam Adem Karadaş gazetecilere yaptığı açıklamada, “Hanönü Kaymakamlığı olarak Akgöl doğal yaşam ortamına toplu olarak bir gezi düzenledik. Gezideki amacımız ilçe kurumlarımızla birlikte olabilme şuurunu ortaya koymak, sağlıklı yaşam farkındalığı oluşturmak amacıyla toplanmış bulunuyoruz. Güzel bir ortam olduğuna inanıyorum. Yararlı olduğuna inanıyorum doğa güzel, birliktelik güzel, birlikte olmak güzel ben bu vesileyle katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Düzenlenen yürüyüşe Hanönü Kaymakamı Adem Karadaş, Belediye Başkanı Serkan Uçar,Hanönü Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Başçavuş Nuh Uğur, İlçe Emniyet AmiriAyhan Özen, İlçe Milli Eğitim Müdür Serkan Demirkıran İlçe Müftüsü Osman Sağlam, resmi kurum ve daire amirleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17615 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.