PKK Tarafından Yaralanan, Gazimizin Ailesine Ziyaret….

12 Ocak 2016 günü Şırnak’ın Cizre İlçesinde görev yaparken bölücü terör örgütü ile çıkan çatışmada yaralanan Gerzeli Jandarma Uzman Çavuş Murat BATI’nın Başsökü köyünde ikamet etmekte olan ailesi ziyaret edKöildi.

Vali ÖZATA ÇETİNKAYA, yaralanan Uzman Çavuş’un annesi Nazile Batı babası İbrahim Batı ve evde bulunan kardeşleri ile sohbet etti ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayrıca Murat iyileşip köyüne geldiğinde bizde Sinop’a sizleri bekleriz mutlaka misafirimiz olun dedi.

Uzman Çavuş Murat Batı’nın anne ve babası oğullarının GATA’da ki yatılı tedavisinin bittiğini, ayaktan tedavisine devam edildiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu belirttiler. İlimiz Gerze İlçesi nüfusuna kayıtlı Murat Batı evli ve bir çocuk babası.

Ziyarette Vali Özata Çetinkaya’ya İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Alb. Şefaattin Serten, Gerze Kaymakamı Bülent Bayraktar, İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Gerze Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Özcan, Gerze İlçe Emniyet Müdürü Şenol Yapıcı, Gerze İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Burma, Necmettin Çakır ile Başsökü köyü muhtarı Seyit Özdemir de eşlik ettiler.

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.