Modifiye Ve Hız Tutkunu Gençler Limanda Toplandı, Nefes Kesen Görüntüler,(Videolu Haber)…..

adsız

Sinop Demirci köyü limanı bu kez balıkçılara değil modifiye tutkunu gençlere ev sahipliği yaptı. “SİNOP TUNİNG 57” adlı facebook sayfasında etkinlik oluşturan gençler dostluk, sevgi ve kaynaşma amaçlı bir organizasyon gerçekleştirdiler.

Modifiyeli yaklaşık 100 aracın katılımıyla gerçekleşen organizasyon da hız tutkunu gençler kıyasıya mücadele etti.
Hazırlanan çakıllı zeminde 180 derece dönerek şovlar yapan gençler zaman zaman araçların kapısını ve kaputlarını açarak yürekleri ağza getirdi.
Hız tutkunu gençler yaktıkları lastikleri de sergilemeyi ihmal etmediler.
Kısa mesafede yarışlar düzenleyen gençler kısa sürelide olsa kendi aralarında güzel bir sosyal aktivite oluşturmuş oldular.

Organizasyona katılan gençler yapmış oldukları açıklamada; Şuanda görmüş olduğunuz gibi çevrede 1000 tane falan genç vardır, sosyal medyadan yapılan duyurular çerçevesinde buraya geldiler ve izlediler güzel bir Pazar aktivitesi olmuş oldu, organizasyonu düzenleyen arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.

Eğer bugün bu organizasyon olmasaydı, biz iki şişe içki alıp bir yerde oturup içecektik ama bu organizasyon bizler içinde değişiklik oldu, Sinop’ta bu tarz etkinlikler sürekli yapılmalı hatta resmi kurumların bu organizasyonu düzenleyen gençlere destek olmaları lazım, çünkü gençler ellerinden geldiklerince bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama görmüş olduğunuz gibi hiçbir güvenlik tedbiri yok dedi.

Birbirinden güzel modifiyeli araçların katıldığı organizasyonunda şovlarını gerçekleştiren gençler kendilerine verilen süre sonunda bitiş uyarısının ardından programı sona erdirdiler.

Haber: Nazire Şen

Video Haber İzle

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17299 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.