MHP’DEN Ayrıldı, Bozkurt’a Rozetini Destici Taktı…

MHP’den ayrılarak Büyük Birlik Partisi’ne geçen Sinop’un Durağan ilçesi Belediye Meclis Üyesi Yunis Bozkurt’a parti rozetini BBP Genel Başkanı Mustafa Destici taktı.


Milliyetçi Hareket Partisi’nden ayrılan Sinop’un Durağan ilçesi Belediye Meclis Üyesi Yunis Bozkurt, Büyük Birlik Partisi’ne geçti. Bozkurt’a parti rozetini BBP Genel Başkanı Mustafa Destici taktı. TBMM’de gerçekleşen törene Büyük Birlik Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Tahir Şahin’in yanı sıra BBP Sinop İl Başkanı Suat Bünyat ve BBP Durağan İlçe Başkanı Ali Giyici de katıldı.
BBP’ye katılımından dolayı Yunis Bozkurt’a teşekkür eden Genel Başkan Mustafa Destici, “Yunis Bozkurt beyefendinin partimize katılımından dolayı mutluyuz. Kendisine hoş geldiniz şeref verdiniz diyorum. Bundan sonra çalışmalarımıza güç katacağınızı ümit ediyorum. En büyük keramet istikamet sahibi olmaktır, istikamette Büyük Birlik Partisi’dir. BBP adaylarının hedefi sadece oy değildir, önceliğimiz millete hizmet etmektir.

Biz ülkemiz için, değerlerimiz için siyaset yapıyoruz. Her geçen günde gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. İnşallah Sinop’ta daha da büyüyeceğiz. Son iki-üç yıla baktığımızda Sinop’ta çok güzel teşkilatlanma yaptık. Daha da güzel işlere hep birlikte imza atacağıma inanıyorum. Sinop’tan çıkıp buraya kadar gelen siz değerli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ” dedi.

Büyük Birlik Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Tahir Şahin de, “Yunis Bozkurt beyefendiye Büyük Birlik davamıza ve Sinop’umuza hizmet için çıkmış olduğu bu kutlu yolda muvaffakiyetler dilerim. Hem Sinop için hem de Durağan ilçemiz için hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17852 makale
Boyabat Gündemi