Sinop MHP Teşkilatı Genel Başkan Bahçeliyle Görüştü….

 

MHP Sinop il ve ile teşkilatları İl Başkanı Ali Çakır yönetiminde Ankara’ya giderek önemli ziyaret ve temaslarda bulundu. İlk olarak Ülkücü Hareketin Lideri ve MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki kabrini ziyaret eden teşkilat üyeleri, burada dua etti.

 

 

MHP heyeti daha sonra Anıtkabir’e gererek Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesinin önünde saygı duruşunda bulundu.     İl Başkanı Ali Çakır ve beraberindekiler Ankara temasları kapsamında da MHP Genel Merkezine geçti. Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli tarafından genel merkez toplantı salonunda kabul edilen Sinop ekibi, il genelindeki çalışmalar hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgi verdi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında Genel Başkan Bahçeli, uzun süre Sinop teşkilatlarıyla sohbet etti.

 

Ziyaret sonunda Başkan Ali Çakır, Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye, üzerinde Bahçeli’nin fotoğrafının bulunduğu Sinop’a özgü gemi maketi hediye etti.

 

Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’i de makamında ziyaret eden MHP teşkilatı,  Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’la da makamında görüştü. Ziyaretlerin oldukça samimi bir atmosferde geçtiğini belirten İl Başkanı Ali Çakır,  genel merkezde önemli görüşmeler yaptıklarını dile getirdi.    Ankara ziyaretlerinde; MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Sinop Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir, Ayancık İlçe Başkanı Hikmet Çınar, Boyabat İlçe Başkanı M.Fevzı Erdoğan, Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım, Erfelek İlçe Başkanı Nahit Koca, Gerze İlçe Başkanı Ercan Aydilek Saraydüzü İlçe Başkanı Ferdi Canoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Cemile Tekin, Sinoplu Ülkücüler Platformu Başkanı Yılmaz Uygun ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Vitrinhaber Gazetesi

 

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.