MHP İl Başkanı Ali Çakır, Basın Açıklaması….

ali

Basının Değerli Temsilcileri,

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimiz; 02.05.2016 tarihli almış olduğu karar neticesinde ilimize parti tüzüğümüz gereği İl Başkanlığı ataması yapılmıştır.

Devir teslim sürecinin sonrasında partimize zarar verecek her hangi bir atıflarda bulunmak, parti içi muhalefet yapmak hem seçmenlerimize hem delegelerimize zarar vereceği aşikardır.Bundan sonra izleyeceğimiz yol partimizin birliği dirliği bütünlüğü ile başarılı olmaktır.

Hem partimiz hem seçmenlerimiz bizim için önemli bir unsur olmuş, olmaya da devam edecektir.Bizler halkın sorunlarını sadece seçim çalışmalarında dinleyen, bir siyaset yapmayı düşünmedik ve düşünmeyeceğiz.

Ülkemizin geçtiği süreç ve bu süreçte katkılarımızı, düşüncelerimizi milletimizin bütünlüğünü bölünmez olduğunu bayrağımızı, ezanımızı ve ecdadımızı her platformda savunmaya devam ettik ve edeceğiz.

Şahsım ve ekibim yarın seçim varmış gibi halkımızla olacak ve her zaman hazır bir nefer gibi Türklüğe ve Türk İnsanına zarar verebilecek bütün teşebbüslerin karşısında durmaya devam edeceğiz.Bunun içinde yaşanan haksızlık, saygısızlık, siyasi korku ve baskı dahildir.

Yeni bir rüzgar, yeni bir nefes getirmek için tekrar partimiz ilkeleri doğrultusunda halkımızın emrinde olmaya devam edeceğiz.

İlimizde partimize gösterilen her damla teveccüh için sonsuz şükranlarımı sunuyorum ve alacak daha çok yolumuz olduğunu bu güne kadar her kim ne katkı sağlamışsa partimize onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

ali

 

Kendini Milliyetçi hisseden, hain olmayan, Vatanını satmayan, Memleketini seven Herkese kapımız ve gönlümüz açıktır.

Sinop Halkının Bizlere göstermiş olduğu teveccühe ve Sevgiye laik olmak için var gücümüz ile çalışacağız.

Bu çetin ve meşakkatli yolda bizimle yürüyen herkese diyoruz ki yolun sonu daha güzel olacak. bu inanç duygularımla rabbim milletimize zeval verilmeden, vatanın bölünmezliği için çarpışan ASKER, POLİS ve HALKIMIZIN ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN.

“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”

MHP Sinop İl Başkanı
Ali ÇAKIR

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17609 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.