İstanbul’dan Durağan’daki Kardeş Okula Yardım Eli…

okul1

 İstanbul Kadıköy Erenköy İlköğretim Okulu öğrencileri, kardeş okul olarak belirledikleri Durağan Şehit İbrahim  İlköğretim Okulu için yardım kampanyası düzenledi. Yardım kampanyası düzenleyerek kardeş okullarına kırtasiye, giyecek malzemesi gönderen öğrenciler, kampanya kapsamında büyük bir özveri ile görev aldı. Öğrenci ve öğretmenlerin düzenlediği kampanyayla toplanan yardımlar, kardeş okullarına gönderildi. Öğrenciler giyim ve kırtasiye malzemesiyle sevindiren İstanbullu arkadaşlarına teşekkür etti.

KAYMAKAM TEŞEKKÜR ETTİ

Öğrencilere yardımları Garnizon Komutanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile dağıtan Durağan Kaymakamı Turan Soğuoluk, “Ülkemiz vatandaşları zaten yardımı seven yardımlaşmayı, misafirperverliği seven özelliğiyle biliniyor” dedi. Kaymakam Soğukoluk, duyarlı öğrencilere teşekkür ederek: “Bu tür örnek okullarımız Türkiye’nin her yerinde okuyan dar gelirli ailelerin imdadına koşuyor.  İstanbul Kadıköy Erenköy İlköğretim Okul Müdürü, müdür yardımcısı, öğretmenlerine ve öğrencilerine  ilçe kaymakamı olarak yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum.”dedi.

okul2 okul3 okul4 okul5

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

19 yorum

  1. 이벤트와 혜택은 대부분의 카지노사이트에서는 비슷한 등급으로 드리고 있습니다. 첫 충전 40% 추가 증정, 매 충전 10% 추가 증정, 돌발 충전 15% 이벤트, 지인 추천 이벤트 등등 혜택의 범위는 정해져 있다고 보시면 됩니다. 하지만 간혹 가다가 첫 충전 60%, 매 충전 30% 등 말도 안되는 혜택을 홍보하며 회원들을 유입시키는 사이트가 있습니다.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.