İsmet Sezer Yazdı ; Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde her şey 10 numara.!!!

Geçtiğimiz Çarşamba (4 Ocak 2017) günü saat 23.00 sularında bir kız torunum daha oldu.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde doğum uzmanı bulunmadığı için mecburen ya Kastamonu’ya ya da Sinop’a gidecektik. Biz daha yakın olduğu için Sinop’u tercih ettik. Çok da iyi etmişiz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi bildiğimiz, aşina olduğumuz veya tahmin ettiğimiz gibi değil. Oraya gidince düşündüğümüzün tamamen dışında bir ortamla karşılaştık.

Evvel emirde burada hizmet hem hızlı, hem kaliteli hem de son derece temiz bir ortamda veriliyor. Bugüne kadar yüksek standartlara sahip özel hastanelerde de sağlık hizmeti aldık. Sinop Atatürk Devlet Hastanesinin buralardan geri kalır hiçbir yanı yok. Hatta diyebilirim ki doktoru olsun, hemşireleri olsun, diğer sağlık görevlileri olsun, hastaya ilgi ve alakaları, güler yüzlü yaklaşımları yönünden özel hastanelerden daha memnuniyet vericiydi.

Bu hastanenin yapımında, teşkilatlandırılmasında ve işletilmesinde kimin emeği geçtiyse hepsine teşekkür ve minnet borcumuz var. Kısaca özetlemek gerekirse Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde her şey 10 numara.

Darısı Boyabat’ın başına.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17618 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.