İlyas Ertürk ; Boyabat Belediyesi Kayıp İlanları Neden Ücretli ?…

7008_10152230952879718_1126955344_nilçemiz Esnaflarından İlyas Ertürk Kendi Sosyal Hesabından Bize ulaşmış ve Belediye ile ilgili Başından gecen bir konuyu paylaşmış aynen yayınlıyoruz

Bizim belediyenin belediyecilik anlayışından bir örnek vermek istiyorum bugün sabah saatlerinde belediye danışmayı aradım görevli arkadaşa iş yerimin önündeki kaldırımda bir adet numaralı çocuk gözlüğü bulduğumu, anons geçip geçemeyeceklerini sordum.

Hani kaldırımda bulduğum için düşüren kişinin nerde düşürdüğünü bilemediğini düşündüğüm için belediyeyi aradığımı söyledim.

Karşıdaki görevlinin cevabı; siz onu bize ulaştırın(buraya kadar her şey normal) eğer bize gelip soran olursa iletiriz anons falan yapamayız zaten anons ücretli (cevap aynen böyle)bende valla kardeşim benim için sıkıntı yok ben onu size ulaştırırım dedim.

Yorumu size bırakıyorum sanki anons yaparken nefes borularında parça değişikliğine falan ihtiyaç duyuyor böyle anlayışı kınıyorum belediyelerde anons hizmetleri reklam, düğün vs. dışında ücretsiz olmalıdır yetkilileri göreve çağırıyorum. Saygılarımla

İlyas Ertürk

Mavi Boncuk, Bijuteri, Kozmetik

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17856 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.