“İlgileniyoruz” Projesiyle Hastaların Yüzü Gülüyor…

1102ilgileniyoruz2

 
Birliğimize bağlı sağlık tesislerimizde hasta ziyaretleri devam ediyor.

İlgileniyoruz projesi kapsamında 2015 Şubat ayında başlatılan hasta ziyaretleri, Genel Sekreterlik ve Birliğimize Bağlı Sağlık Tesisleri yöneticileri tarafından yürütülüyor.

Genel Sekreter Alper Delier evde hasta ziyaretleri ile ilgili şunları dile getirdi; “Şubat ayında tüm Türkiye ile aynı anda ilimiz de de evde hasta ziyareti başladı. Sağlıkta daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayacak olan ‘İlgileniyoruz’ projesi, vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırma odaklı bir uygulama olması nedeniyle bizler için ayrı bir önem taşıyor.

‘İlgileniyoruz’ projesi kapsamında, Şubat ayından itibaren 28 sağlık yöneticimiz, toplamda 972 hastamızı evinde ziyaret etti.

Hastanelerimizden, Aile Hekimliklerimizden, Evde Sağlık Hizmetlerinden, 112 Acil Sağlık Hizmetlerinden sağlık hizmeti almış olan, doğum yapan, ameliyat olan, yoğun bakımdan çıkan, kronik hastalıkları olan her düzeyde sağlık hizmeti almış vatandaşlarımıza hizmet sonrası ziyarette bulunuyoruz ve bu ziyaretler sonrasında hastalarımızın ve yakınlarının sağlık sistemine ait iyileştirme öneri ve görüşlerini birinci ağızdan alıyor, memnun oldukları ve olmadıkları noktaları tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz bu eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Ayrıca bu görüş ve tespitleri Bakanlığımız Merkez Teşkilatına da ulaştırıyoruz. Op. Dr. Alper Delier sağlık alanında ki hizmetlerin devam edeceğini de ayrıca belirtti.

1102ilgileniyoruz4 1102ilgileniyoruz1 1102ilgileniyoruz3 1102ilgileniyoruz2

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17856 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.