Gerze MHP’DE Deprem Gibi İstifa…..

gerze_mhp_de_topyekun_istifa_h4728_2fcfd

MHP Gerze İlçe Başkanlığında yapılan basın açıklamasında konuşan Başkan Cemal Yıldız, İstifa dilekçesini görevinden alınan MHP Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir’e ileteceklerini belirtti.

 

Yıldız açıklamasına şu şekilde devam etti: Son aylarda bildiğiniz gibi partimizin Sinop İl Başkanlığı olmak üzere bazı ilçe başkanlıklarında görev değişiklikleri olmuş, bunun akabinde “Tüzük kurultayı isteği ile imza veren” ilçe başkanlarının da görevden alınacağı söylentisi yayılmaya başlamıştır.

Olağan İlçe Kongremizle başladığımız bu kutsal ve onurlu görevimizden ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım istifamızı sunuyoruz. Bir siyasi oluşumun temel taşını oluşturan taşra teşkilatlarının bu davanın tüm çilesini çeken, emeğini, zamanını, maddiyatını bu dava uğruna harcayan, terini akıtan, ülkücü hareketin iktidarından başka ikbali olmayanların hak ettiği saygı ve övgüyü bir gün göreceği umudunu hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz.

Öncelikle birlikte görev yaptığım yönetim kurulu arkadaşlarıma, ülkücü-milliyetçi hareketin tüm mensuplarına, görev yaptığımız süre zarfında birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz kaymakam, daire amirleri, belediye başkanı, siyasi parti başkanları, muhtarlarımız ve oda başkanlarına, daha da önemlisi siyasi görüşü ne olursa olsun her ortamda bizlere saygı ve sevgilerini esirgemeyen Gerze’li halkına teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

 

Kaynak : Gerze Gündem Haber

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 16855 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.