Gece Yarısı Balık Operasyonu, 46 Kasaya El Konuldu…

Sinop İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Su Ürünleri Denetim Ekipleri avlanabilir yasal boy sınırının altında avlandığı belirlenen 46 kasa balığa el koydu.
Edinilen bilgiye göre,Gerze ilçesi Yenikent köyü Şeyhli Tüneli çıkışında Gerze Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Sinop İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Su Ürünleri yetkilileri, Bölge Trafik Denetim Ekipleri ile koordineli olarak yaptıkları kontrolde avlanabilir yasal boy sınırının altında olduğu tespit edilen toplam 46 kasa balığa el konulduğu kaydedildi.
Yetkililer tespit edilen ve el konulan balığın mülkiyetinin kamuya geçirildiğini belirterek, balıkları nakleden araca 5.455 TL idari para cezası uygulandığını, ele geçirilen 46 kasa balığın da tüketime uygun olmadığı için imha edildiği ifade edildi.

Boyabat Gündemi hakkında 18421 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

 1. Dear friends of the game of football,
  If you can’t see what’s underneath the simple home win %’s and so on you have a problem!
  At least 3 things are hidden under the standard % of credibility and, respectively, the coefficients of the bookmakers: 1/% of the credibility of the forecast; 2/ the spectrum probability of success of the given program and 3/ the error in the bookmaking coefficient. The first two things we’re giving you now, but the bookie error, I’ll save that for the VIP predictions when they’re made available…
  For now, until the end of this year, the predictions I provide are free and can be viewed at:
  sport.toxylact.com
  We present you with an incredibly powerful tool that will increase your chances of success in sports betting….
  And may the best of luck be with you!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.