FLAŞ Haber ; Durağan Alt Yapısına 1.5 Milyonluk Malzeme Geldi…

 

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan ilçede devam eden alt yapı çalışmaları hakkında bilgi verdi. İlçenin mevcut alt yapı sorununun çözümü için durmaksızın çalıştıklarını belirten Başkan Kılıçaslan, bu kapsamda bu güne kadar toplamda Durağan Belediyesine 1,5 Milyon TL. değerinde içme suyu malzemesi temin ettiklerini söyledi.

Kılıçaslan; “İlçemizin içme suyu hattının yenilenmesi kapsamında İller Bankası ile yaptığımız görüşmeler neticesinde ilçemiz su altyapısında kullanılmak üzere 500 Bin TL değerinde su malzemesi için hibe sözü almıştık. Hibe olarak İlbank (İller Bankası Genel Müdürlüğü) tarafından belediyemize 500 Bin TL. değerinde içme suyu malzemeleri geldi. Bu kapsamda hibe içme suyu malzemelerinin bir kısmı gelirken kalan bir kısmı da en kısa zamanda belediyemize teslim edilecektir. İçme suyu malzemelerinin eksiklerinin tamamlanmasıyla birlikte en kısa zamanda içme suyu hat yenileme çalışmalarına başlanacaktır.

Yaptığımız girişimler sonucu şimdiye kadar toplamda belediyemize 1,5 Milyon TL. değerinde içme suyu malzemesi temin ettik. İlçemiz içme suyu altyapısında kullanılacak olan bu malzemeler belediyemizin uzun yıllar içme suyu ihtiyacını karşılayacaktır. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, içme suyu malzemelerinin ilçemize gönderilmesinde emeği geçen herkese halkımız adına teşekkür ediyorum. Sizler için çalışıyoruz, gurur duyacağınız Durağan’ın temelini atıyoruz” dedi.

Boyabat Gündemi hakkında 16663 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.