Esnaf İlyas Ertürk’ten Boyabat Belediyesine Mektup var!….

Buradan Boyabat Belediye başkanlığına sesleniyorum

Seçilmiş olduğunuz 29 mart tarihinin üzerinden tam 100 gün geçti. Bu şehrin bir sakini olarak sizleri takip ediyorum ve görüyorum ki henüz belediye kendi iç işlerinde bizlere hizmet etmek için kadro değişikliklerini tam anlamıyla bitirememis durumdadır.

Buradan bu uyarıyı bir seçmen ve bir vatandaş olarak yapmak zorunda hissettiğim için yapıyorum maksadım acizaneyi taciz etmek değildir.

Ben artık seçim öncesi vaatlerin yerine getirilmesi için aktif çalışmalar bekliyorum. Ayrıca bundan önceki belediye başkanlarının bazı yarim kalan işleri ile ilgili nasıl bir yol haritası belirlenecek bununla ilgili vatandaşın belediyenin sosyal medya veya basın kanalından vatandaşın bilgilendirilmesini istiyorum.

Yok efendim borçlarmis, belediyenin parası yokmuş böyle hikayeler duymak istemiyorum.

Bunu başkanlığa talip olmadan düşünecektiniz hepsini biliyordunuz.

Şeffaf belediyecilik anlayışına uygun davranılmasını yılın belli aylarında belki 3 ayda bir olabilir halk toplantısı yapılmasını ve belediyenin yapmak istediği projeler ve yaptıkları hakkında bilgilendirmeler yapılmasını rica ediyorum.

Mesela cam teras konusunda, erenlikte ki kule konusunda, mobilyacilar sitesi ile ilgili ve cevre yolu ile ilgili ne yapılacağını bilmek istiyorum. Kısaca ben şehrimde kaos istemiyorum hizmet istiyorum.

Sizlerde bize bunu vadetmiştiniz yanılıyor muyum?

Mavi Boncuk Mağazası – İlyas Ertürk

işletmeci- iş insanı

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi