Eşi Tarafından Vurulan Kadın: Eşimi Bana Karşı Doldurdular..

esi-tarafindan-vurulan-kadin-esimi-bana-karsi-7974321_x_o

Vezirköprü İlçesi‘nde eşi tarafından tabancayla vurularak yaralanan 26 yaşındaki Seyhan Öz, “Eşimin akrabaları benim hakkımda dedikodu yapmış. Eşim de benimle bu konuyla ilgini konuşurken birden ateş etmeye başladı. Beni vurduktan sonra da intihar etmiş. Sebep olanlar Allah’ından bulsun” dedi.

Olay Samsun‘un Vezirköprü İlçesi Çekalan Mahallesi’nde dün meydana geldi. Çobanlık yaparak geçimini sağlayan 36 yaşındaki Ali Öz, iddiaya göre tartıştığı 8 yıllık eşi SeyhanÖz’ü tabancayla vurdu. 3 kurşun karnına 1 kurşunda eline isabet eden Seyhan Öz yaralandı. Eşinin öldüğünü düşünen Ali Öz, bir el de kendi başına ateş ederek canına kıydı.

Ambulansla Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata edilen genç kadın, başarılı geçen operasyonun ardından servise alındı. Olayın şokunu halen yaşayan SeyhanÖz, başına gelenleri gözyaşları içinde anlattı. Seyhan Öz, eşini çok sevdiğini belirterek şunları söyledi:

“Ailemin yanındaydın eve biraz geç gelince, eşimin akrabaları benimle ilgili dedikodu yapmış. Benim eşimi aldattığımı söylemişler. Eşimi bana karşı doldurmuşlar. Eşim akşam eve gelince bana bugün nerede olduğumu sordu. Ben de ailemle görüştüğümü, onlarla birlikte olduğumu söyledim. Bana inanmadı ve beni sorguya çekti. Tabancayı bana doğrultup ‘yalan söylersen vuracağım seni’ dedi.

O gece beni hiç uyutmadı, defalarca sordu cevaplıyorum, aynı soruyu tekrar soruyordu. O gece hiç uyumadık. Sabaha kadar beni sorguladı. Bana ‘Bu gece çok düşündüm, seni de kendimi de vuracağım’ dedi. O esnada ben balkondan atladım. Arkamdan 3- 5 el ateş etti. Kurşunlardan üçü karnıma, biri elime geldi. Sonra da eşim, beni öldürdüğünü sanıp kafasına sıkmış. Eşimin ailesinden şikayetçiyim. Namusumla oynadılar, bana iftira attılar. Ali ile iyi anlaşıyorduk, birbirimizi seviyorduk. Yuvamı yıktılar, Sebep olanlar Allah’ından bulsun.”

 

Boyabat Gündemi hakkında 16663 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.