Engin Altay’ın acı günü…

engin_altayin_aci_gunu_h12892CHP Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Engin Altay‘ın önceki gün vefat eden halası Emine Coşkun, Erfelek ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

 

Cenaze törenine CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Erfelek Kaymakamı Murat Güneş, Garnizon Komutanı Vedat Atar, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu, Emniyet Amiri Mitat Kuzu, CHP İl Başkanı Kadir Yavuz, CHP Gerze, Ayancık ve Dikmen ilçe başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze ardından Emine Coşkun’un yakınları ve Engin Altay taziyeleri kabul etti.

 

Hayatını kaybeden Emine Coşkun; Erfelek eşraflarından Kazım Altay, merhum Nazım ve Orhan Altay’ın ablaları, Ahmet Baysan, Alper Bayrak ve Erden Er Yeşil’in ananeleri, Uğur ve Salih Coşkun’un babaanneleri, Rasim Yeşil ve Ali Bayrak’ın kayın validesi, Sadiye Yeşil, Mediha Bayrak ve Merhum Şaziye Baysan’ın anneleri, Erfelek eşraflarından merhum Kahveci Salih Coşkunun eşiydi.

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.