Durağan Meclis Üyesi Çınlar’dan sert çıkış; “Durağan Halkı Hizmet Bekliyor” ……

duragan_meclis_uyesi_cinlardan_sert_cikis_h15703_686f5

AK Parti Durağan İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çınlar, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ilçede yürütülmesi gereken hizmetlerin bir türlü yerine getirilmediğini söyledi.

Kişisel sosyal paylaşım hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile ilçe için gerekli olan kararların Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantılarında alınmayışına tepki gösteren AK Parti Durağan İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çınlar, birlik tarafından usulsüzce yapıldığını iddia ettiği birçok işin de takipçisi olacağını söyledi. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte mevcut olan yol ihtiyacının daha da arttığını belirten Mesut Çınlar, Durağan halkının hizmet beklediğini söyledi.

Çınlar; “Yaz ayının ortasına geldik, asfalt çalışmaları başladı ancak Durağan ilçemizin asfalt programı hakkında net bir bilgimiz yok.

K.H.G. Birlik Encümeni tarafından ortak çalışma henüz yapılmadı! Durağan Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantı gündemlerine gelmediği halde uygulamaya konulan, karar alınmadan yetkisiz ve usulsüz yapılan bütün işlerin peşinde ve takipçisi olacağımın özellikle bilinmesini istiyorum. Gizli gizli iş çeviren, program yapanları, günahları ile baş başa bırakmak istiyorum ancak, Durağan halkı hizmet bekliyor” dedi.

Vitrinhaber Gazetesi

b_980

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 16886 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.