Dünya ve Avrupa şampiyonasında 2 Sinoplu…

Sinoplu Taekwondo sporcusu Ali Kemal Ustabaş ve Sinop Taekwondo İl Temsilcisi Milli Takım Antrenörü Şaban Değermenci, 1. Dünya Sahil Oyunları ve Avrupa Taekwondo Poomsae Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil edecekler.

 

Yunanistan’ın Rodos adasında 5-6 Mayıs tarihlerinde ilk defa düzenlenecek olan 1. Dünya Sahil Oyunları ve 7-8 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Taekwondo Poomsae Şampiyonasına katılacak olan Milli Takımımız, Kuşadası Adakule Alkoçlar Otel’de kamp hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. 2015 Avrupa Şampiyonu ve 2016 Dünya 2.’si olarak Ülkemize büyük gurur yaşatan Milli Takımımız, bu yılda başarı çıtasını yüksek tutuyor.

 

Yapılacak olan her iki şampiyonada da Sinoplu Sporcumuz Ali Kemal Ustabaş ve Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Taekwondo antrenörü olarak görev yapan İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Şaban Değermenci; İlimizi ve Ülkemizi temsil edecekler. Boyabat Manşet İnternet Haber Sitesi olarak bu büyük organizasyonlarda ilimizi ve ülkemizi temsil edecek olan sporcumuz Ali Kemal Ustabaş’a, Milli Takım Antrenörümüz Şaban Değermenci ve Milli takımımıza başarılar dileriz.

Kaynak: vitrinhaber-Editör Halime Şahin

 

Boyabat Gündemi hakkında 18412 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.