Dikmen Kaymakamı Görevden Alındı……..

gorevden_alindi_h5324_c06cf

Dikmen Kaymakamı Soner Özer, İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen FETÖ/ PDY Soruşturması kapsamında görevden alındı.

Çaybaşı Kaymakamlığında görev yapmakta iken 02/09/2014 tarih ve 2014/1032 sayılı Müşterek Kararname ile Dikmen Kaymakamlığına atanan Soner ÖZER, Dikmen’deki görevine 09.10.2014 tarihinde başladı.

1985 yılında Sakarya’nın Kaynarca İlçesinde dünyaya gelen Soner ÖZER; İlk ve Ortaöğrenimini Kaynarca İlçesinde tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü öğrenimine başlayan ÖZER,2006 yılında mezun oldu.2008 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak 96. Dönem Karabük Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı.

Bu staj programı süresince; Hatay’da teftiş stajını, Bilecik’in Bozüyük ilçesinde refiklik stajını tamamladı. Balıkesir Balya ve Osmaniye Düziçi İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. Müteakiben İngiltere’nin Canterbury şehrinde Christ Church Üniversitesinde bir yıllığına dil eğitimi ve Birleşik Krallık Sosyal ve Siyaset Sistemi üzerine çalışmalarda bulunmuş olup ÖZER, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Zeynep Hanımla evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Kaynak: Gerze Gündem Haber

Boyabat Gündemi hakkında 18412 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.