CHP Sinop Örgütü Referandum Çalışmalarına Start Verdi……

CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan, Merkez İlçe Başkanı Aysun Özsönmez, Gençlik Kolları Başkanı Samet Bayrak, il yöneticileri, merkez ilçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ile bir çok partilinin Kabalı yol ayrımında karşıladığı CHP Sinop MilletvekiliBarış Karadeniz’e çiçek verdi. Sürpriz karşılamaya çok şaşıran ve sevinen Barış Karadeniz şunları söyledi:

“Her şeyden önce burada olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu benim için büyük bir sürpriz oldu. Büyük bir enerji verdi. Yorgunluklarımı aldı. Meclis’te Türkiyemizin geleceği için, bu ülkenin çocuklarının, gençlerinin geleceği için, her türlü mücadeleyi göze alarak sabahlara kadar süren çalışmalar yaptık. Cumhuriyet Halk Partisinin kutsal mücadelesini, Meclis’te sizlerin güç veren varlığı ile verdik. Şimdi yolumuz sizlerle birlikte hep olduğu gibi, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde, tüm gücümüzle Türkiye’ye anayasa değişikliği denilerek yapılan haksızlığı anlatmak. Mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu siyaset üstü bir çalışma olacak. Hep birlikte köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak, cadde cadde, kahve kahve, fabrika fabrika gezeceğiz. Gerçekleri bütün ayrıntılarıyla milletimize anlatacağız. Hep birlikte buna ‘hayır’ diyeceğiz.

 

Türkiye’nin hayrı için, çocuklarımızın geleceği için, vatanımız, milletimiz neden ‘hayır’ denmesi gerektiğini anlatacağız. Bu sadece bizim partimizin sorunu değil bu halkın sorunu. Bu Sinop’un sorunu. Bu sorun işçinin, memurun, emeklinin, balıkçının, esnafın, öğrencinin, ev kadınının sorunu. Birlikte mücadele edeceğiz. Bu sorunu hep birlikte halkımıza anlatacağız.”

CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan da, Sinop örgütünün bir bütün halinde referandum için dinamik ve hazır olduğunu belirterek, referandum çalışmalarına start verdiklerini söyledi. Ayhan, “Bugünden itibaren startı verdik. Örgüt toplantılarını yapacağız ve referandum çalışmalarımız için köy köy, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşmaya başlayacağız. Örgütümüz dinamik ve hazır bir güçte. Bu siyaset üstü bir çalışma. Bu yolda sadece CHP’liler ile birlikte yürümeyeceğiz. Bütün halkımız ile beraber ülkemizin geleceği için kol kola vereceğiz. Halkımızı, ülkemizin geleceği, yarınlarımız için, demokrasi için mücadelede etmeye davet ediyoruz” dedi.

CHP Sinop Gençlik Kolları Başkanı Samet Bayrak da referandum çalışmalarına hazır olduklarını belirterek, “Bir eksik değil, hep bir fazla olarak hep bir ağızdan ‘hayır’ diyeceğiz” dedi.

Genç Bayrak, Sinop gençlerinin gelecekleri için referandumda “hayır” diyeceklerine inandığı vurguladı ve şunları söyledi:

“Bizim geleceğimiz demokraside. Geleceğimiz ve demokrasi için hangi düşünce ve ideolojinden olursa olsun ülkemizin geleceği için kola kola mücadele edeceğiz. Daha fazla alanlarda olacağız, daha fazla mahallerde, köylerde, sokaklarda olacağız. Bu mücadeleyi vatanını seven bayrağını seven gençler, bizler kazanacağız.”

 

Gerze Gündem Haber

 

(Visited 28 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 15936 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.