SON Dakika ; Bunalıma Giren Genç Kadın, İntihar etmek istedi!……

intihar_2

Sinop’ta bugün yaşadığı bazı sıkıntılar nedeniyle bunalıma giren 23 yaşındaki A.Ş isimli genç kadın 5 katlı evinin balkonundan kendini aşağı atarak intihar etmek istedi.

23 yaşındaki A.Ş’yi gören vatandaşlar emniyet güçlerine haber verdi. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Bütün güvenlik önlemlerinin alındığı olayda bunalıma giren genç 2 saat boyunca ikna edilmeye çalışıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nde hizmetli olarak görev yapan A.Ş isimli genç kadının Halk Eğitim Müdürlüğü’ne görevlendirrme istediği bu isteğinin ise yerine getirilmediği ve erkek arkadaşı ile de problemlerinin olduğu öğrenildi.

Bir diğer iddiaya göre bazı Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından genç bayanın görevlendirme isteğinin sendikasından istifa etmesi halinde mümkün olacağının tarafına söylendiği iddia edildi.

Saatlerce ikna edilmeye çalışılan Milli Eğitim çalışanını Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan da olay yerine gelerek ikna etmeye çalıştı. Türkkan genç bayana görevlendirmesinin yapılacağını söyledi.  Daha sonra olay yerine gelen genç bayanın erkek arkadaşı M.K aralarındaki problemlerin çözüleceğini söyleyerek uzun süre arkadaşını ikna etmeye çalıştı. Bunalıma giren genç bayan uzun uğraşlar sonrası ikna edilirken, A.Ş isimli genç bayanın yetiştirme yurdunda yetiştiği ve Isparta nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haber: A. Fatih YILMAZ-Bizim Karadeniz

 

intihar_2 (1)

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17609 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.