Boyabat’taki Bu Projenin Karadeniz’de Örneği Yok….

Boyabat İlçesine, AK Parti’li Belediye tarafından yaklaşık olarak, 3.5 Milyon TL maliyeti olan ve Karadeniz’de başka bir örneği bulunmayan Erenlik Parkı Seyir Gözlem Merkezinin yapımına başlandı.

BU PROJENİN KARADENİZ’DE ÖRNEĞİ YOK

44 Bin nüfusa sahip olan ve özellikle Çeltik üretimi ve Tuğla fabrikaları ile İlin ekonomisinde büyük ölçüde katkı sağlayan, Sinop’un Boyabat İlçesine, AK Parti’li Belediye tarafından maliyeti yaklaşık 3.5 Milyon TL lik ‘Erenlik Parkı Seyir Gözlem Merkezinin’ yapımına başladı.

Projenin içerisinde, seyir terası, kafeterya, tesis, çocuk parkı, oturma tribünlerinin yanı sıra, kamelyalarda olacak.

KARADENİZ’DE ÖRNEĞİ YOK!

Sinop’un Boyabat İlçesine yapılacak olan seyir tepesinin Karadeniz’de örneği bulunmazken, yapımına başlanan proje tamamlandığında, İlçe turizmine önemli ölçüde katkı sağlayacak. Boyabat İlçesi yapılan yatırımlarla, gerekse, sportif aktivitelerle İlin turizmine katkı sağlıyor.

BAŞKAN ÇAKICI; “Boyabat, PARMAKLA GÖSTERİLECEK”

Konu İle İlgili açıklamada bulunan Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı; Bu hizmetlerin gerçekleşmesiyle birlikte Boyabat’ın bölgede en önemli ve parmakla gösterilen şehir haline gelecek. 36 Metre yüksekliğinde yapacağımız Erenlik Parkı Seyir Gözlem Merkezi, gökyüzü ile yeryüzünü buluşturacak ve şehrimize turizm açısından katkı sağlayacak. Son zamanlarda Belediyecilik anlamında şehre değer katacak hizmetlerin hayata geçirildi. Şehrimiz için önemli gördüğümüz projelerimizi bir bir uygulayacağız. Parmak ısıttıracak bu projelerin tamamlanmasıyla birlikte Boyabat, bölgenin en önemli şehirlerinden biri olacaktır” dedi
Kaynak Ajans Sinop
Sinop Sıcak Haber
Hulusi özener

(Visited 18 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 15932 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.