Boyabat’ta yollar asfaltlanıyor…

 

????????????????????????????????????

Boyabat Belediyesi, Çamlıca Mahallesinde asfalt yol, Kumluk Mahallesinde ise kaldırım çalışmalarına devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalarda, Çamlıca Mahallesindeki bozulmuş parkeler, asfalt yol ile yenilenmeye hız kesmeden devam edilirken, asfalt yol çalışması tamamlanan Kumluk Mahallesinde ise kaldırım çalışmaları devam ediyor.
Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Boyabat için kolları sıvadıklarını belirten Belediye Başkanı Şefik Çakıcı; “Seçim öncesinde söz vermiş olduğumuz projelerimizin hayata geçirilmesi için var gücümüzle  çalışırken aynı zamanda ilçemizin daha yaşanabilir bir kent olması yönünde ki projelere de her alanda hızla devam etmekteyiz. Belediyemiz, mahallelerin öncelikli ihtiyaçlarına göre ve yapmış olduğumuz plan çerçevesinde hareket ederek birçok cadde ve sokakta asfalt yol ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Belediyemizce yürütülen çalışmalar kapsamında Çamlıca Mahallesinde asfaltlama çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, bu bölgelerde program dâhilinde vatandaşların yaya gidiş gelişlerini sağlamak amacıyla yaya kaldırım ve bordür döşeme çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor” diye konuştu.
Boyabat, boyabathaber, Boyabat Haber, 151113_asfalt3.JPGBoyabat, boyabathaber, Boyabat Haber, 151113_asfalt1.jpgBoyabat, boyabathaber, Boyabat Haber, 151113_asfalt4.JPGBoyabat, boyabathaber, Boyabat Haber, 151113_asfalt6.JPG

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.