Boyabat’ta Ulusal Yarış Yapılacak….

1 Nisan 2018 tarihinde Boyabat’ta düzenlenecek olan Okul Sporları Oryantiring Grup müsabakaları öncesinde Yaşar Topçu YİBO Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’yı ziyaret ederek organizasyon ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Çevre illerden yaklaşık 300 sporcu ve çalıştırıcı ile gerçekleştirilecek olan yarışlara büyük önem verdiğini dile getiren Başkan Çakıcı “ Büyük işler yapmak için büyük düşünmek gerekir. Bizlerde ilçemizi tanıtmak adına bu organizasyonu büyük önem atfediyoruz. Belediyemiz (spor birimimiz) bu konu hakkında sizlerin tüm isteğini yerine getirerek üstüne düşeni fazlasıyla yapmaya hazırdır.” ifadelerini kullandı.

Boyabat Belediyesi Spor Birimi yetkilisi Erkan Gür “Boyabat’ ta spor adına yapılacak her türlü faaliyetlere desteğimiz tamdır. Boyabat’ ta Oryantiring sporunun yaygınlaşması için gerekli tüm desteği sağlayacağız” dedi.

Yaşar Topçu YİBO Gençlik ve Spor Kulübü Yönetimi organizasyonun başından beri ekibin içinde yer alan ve desteğini esirgemeyen Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’ya ve yarışmanın Boyabat’a verilmesini sağlayan Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Alyüz’e teşekkürlerini sundu.

 

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.