Boyabat’ta Spor Kompleksinde Çalışmalar sürüyor…..

Boyabat Belediyesi  tarafından yapımına başlanılan Yüzme Havuzu çevresi spor kompleksinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Çok Amaçlı Spor Salonu, Yürüyüş Parkuru, Tırmanma Duvarı, Kaykay Pisti, Basketbol, oleybol Sahası, Kort Tenisi, Kondisyon, Çocuk Oyun Gruplarının bulunacağı tesiste yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

“İddialıyız. Boyabat’ın çehresi değişecek…”

Spor kompleksi çalışmaları ile ilgili basın büromuza açıklamada bulunan Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, ” İddialıyız. Diyoruz ki Boyabat’ın çehresini değiştireceğiz. 2023 yılı hedefleri doğrultusunda tarihi dokusu ile geçmişin izlerini kendinde barındıran, modern yapıları ile geleceğe umutla bakan çağdaş ve marka şehir Boyabat’ı hep birlikte inşa edeceğiz. Yediden yetmişe her kes için bir şeyler yapacağız. Yüzme havuzu çevresi spor kompleksi gençlerimiz için uygulamaya koyduğumuz projelerimizden sadece bir tanesi. İnşallah çok daha farklı projelerle gençlerimizi gündelik hayatlarında daha iyi vakit geçirebilecekleri, kahvehanelerde sigaradan uzak, onların daha güzel mekanlarda oturup zamanların sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz.” dedi.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, yapımına başlanılan Spor Kompleksinde ki çalışmalar hızla devam ederken, Spor kompleksinin hedeflenen tarihten daha erken bir tarihte hizmete girmesi için her türlü çalışmanın da yapıldığını belirtti.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17038 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.