Boyabat’ta Köylere Hizmet Götürme Birliği Mayıs Ayı Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı…..

kayıı2

Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda, Kaymakamımız Ümit Hüseyin GÜNEY’in başkanlığında toplantı ve Birlik Encümeni seçimi yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlanan Toplantıda, 2015 yılı faaliyet raporu ve kesin hesabı görüşüldü ve ayrı ayrı oylamaya sunularak oy birliği ile kabul edildi. Toplantıya, Birlik Encümenine 2 muhtar üye ve 2 İl Genel Meclisi üyesinden oluşacak 4 asil üyenin seçilmesiyle devam edildi.

 

Gizli oy açık tasnif sistemiyle yapılan oylama neticesinde, İl Genel Meclis Üyeleri Satılmış DEMİR, Hüseyin COŞAR ile Keseköy Muhtarı Ömer AŞÇI ve Gazidere Köyü Muhtarı İsmail GÖKDERE Birlik Encümenine seçildi.

 

Toplantı, Kaymakam GÜNEY’in 2016 yılı faaliyet programı hakkında bilgi vermesi ve muhtarların, dilek, temennilerini dile getirmelerinin ardından sona erdi.
Toplantı ve seçimler, İlçe Özel İdare Müdürü Kenan ESEN, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Ahmet ASLAN, İl Genel Meclis Üyeleri Satılmış DEMİR, Hüseyin COŞAR, Metin ŞEHİTOĞLU ve 102 Köy muhtarının katılımı ile gerçekleşti.

 

 

kayıı6 kayıı1kayıı3 kayıı4 kayıı5

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 16881 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.