Boyabat’ta Çöp Konteynırında Çiçekler Açtı…

çöp14

Boyabat Belediyesi, ilçedeki çöp konteynırlarını güzel bir görüntüye kavuşturmak, görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için çalışma başlattı.

Çöp konteynırlarının etrafına koruma aparatları koyan Boyabat Belediyesi, bu aparatları yapay yaprak ve çiçeklerle donatarak güzel bir görünüm sağladı.

Boyabat Belediyesi Çevre Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, birkaç gün içerisinde konteynırları yemyeşil hale getirdi. Adeta çöp konteynırları çiçek açtı.

Çalışmaların ilçede ki tüm çöp konteynırlarında devam edeceğini belirten Başkan Çakıcı, “Temiz bir Boyabat için gece gündüz demeden aşkla çalışıyoruz. Boyabat’ın tüm mahalle ve sokaklarında yeşillendirme çalışması yapıyoruz. Çöp konteynırlarımızı yeşile bezeyerek, görüntü kirliliğinin önüne geçmek, güzel bir görünüm elde etmek adına kendi atölyemizde üretimine başladığımız konteynır koruma aparatlarının üzerini yapay yaprak ve çiçeklerle donatıyor ve ardından sokaklarımızdaki konteynırların etrafına yerleştiriyoruz.

Vatandaşlarımız uygulamadan son derece memnunlar. İnşallah özverili bir çalışma ile iki üç ay gibi bir zaman zarfında ilçemizde ki tüm çöp konteynırlarını aynı güzelliği kavuşturacağız” dedi.

 

 

çöp11 çöp12 çöp13

Share
Boyabat Gündemi hakkında 16886 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.