Boyabatlı İş Adamı Yalçın Küçükbaş Vali Hanıma Sordu,Bizim iş Ne oldu?

0110_necdet12

Babası Necdet Küçükbaş adına okul yapılması için, Sinop Valiliği emrine 2014 yılında 500 bin TL bağışta bulunan iş adamı Yalçın Küçükbaş,2 yıldır en ufak ilerleme kayıt edilmeyen konu için Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya ile görüşme talebi, Valilik özel kalem müdürlüğü tarafından “ Vali hanım çok yoğun görüşme yapamayacakdenilerek, ret edildi. Aynı zamanda Sinop vergi rekortmenleri arasında bulunan iş adamı Yalçın Küçükbaş, Valinin kendisine randevu vermemesine çok üzüldüğünü belirterek “ Dönemin Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger ile Babam Necdet Küçükbaş adına Boyabat ilçemizde okul yapılması için arsa bağışı protokolü imzaladık. Ve arsa bedel karşılığında 500 bin TL bana verilen hesaba para yatırdım. Fakat aradan 2 yıl geçti ve hala en ufak bir çalışma başlatılmadı. Sorun nedir? Onu öğrenmek, bu nedenle de Vali hanımla görüşmek istedim ama bana çok yoğun denilerek özel kalemi tarafından randevu verilmedi.”dedi.

valii2

 

SAĞLIĞINDA GÖRSÜN İSTEDİK
Sinop’un tanınmış iş adamlarından ve 2015 yılı Sinop vergi rekortmeni olan Yalçın Küçükbaş “ Bugün yarın başlayacaklar diye 2 senedir bekliyoruz. Ama daha bir çivi bile vurulmadı. Tek arzumuz Babamın sağlığında okulun açılışını gerçekleştirmek. Yani sağlığında görsün istiyoruz.”diyerekten, Vali Yasemin Özata Çetinkaya’dan bunun için görüşmek adına randevu talebinde bulunduğunu ama ne yazık ki talebinin kabul görmediğini belirtti.

BÖYLE HÜRMETKAR OLDUĞUNDAN TEBRİK EDİYORUM
Dönemin Sinop, şimdi Bingöl Valisi olan Yavuz Selim Köşger ise protokol töreni esnasında basın mensuplarının da bulunduğu Valilik toplantı salonunda yaptığı konuşmasında “ Yalçın beyi babası hatırasına böyle hürmetkar olması nedeniyle tebrik ediyorum. Böyle bir güzelliği hayata geçirecek olması dolayısıyla teşekkür ediyorum. İş hayatında da başarılarının devamını diliyorum “demişti.

valii1

Kaynak :Halk SESİ

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17614 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.