Boyabat,EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılacak……

Boyabat Belediyesinin katılımı ile bu yıl 21’incisi düzenlenen ve 80 ülkeden 5 bin kurumun katılacağı kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Dünya’nın en prestijli turizm fuarları arasında yer alıyor.

EMITT fuarına katılımın Boyabat’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını ifade eden Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI, “Boyabat Belediyesi olarak son yıllarda şehrimizin tanıtımı ve sahip olduğu turizm potansiyelinin harekete geçirilmesi için, yerel, ulusal ve uluslararası bir çok organizasyonda yer alıyoruz.

Tarihi zenginliklerimizi, coğrafi güzelliklerimizi ve kent kültür ve yaşamımızı katıldığımız önemli fuarlarda Dünya’ya anlatıyoruz. Dünya’nın en prestijli fuarlarından birisi olan İstanbul EMITT fuarına katılarak Boyabat’ımızı en güzel biçimde anlatmayı hedefliyoruz” dedi.

EMITT, 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında, İstanbul’da, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olup Fuarda Boyabat’ın tarihi, kültürü ve turizm potansiyeli her yönüyle ulusal ve uluslararası alanda tanıtılacak. Fuar, 29 Ocak 2017 Pazar günü sona erecek.

 

(Visited 27 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 15932 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.