Boyabat-Saraydüzü Arası, Yeni Yola Acilen Tedbir Alınması Gerekiyor…

,
Yeşilyurt köyü Beyzade mahallesinin hemen girişinde yer alan bağlantı da sürücülerin eski yoldan yeni yola girmeleri gerekiyor. Ayrıca sürücülerin eski yoldan yeni yola girmek için araçlarını yokuşta bekletmeleri daha sonra yeni yoldan devam etmeleri gerekiyor.

Oysa şu anda bile bir sürücünün istese dahi bahse konu olan yokuşta aracını durdurması oldukça zor görünüyor.Hele de yüklü bir aracın eski yoldan yeni yola bağlanmak için bu yokuşta beklemesi olanaksızdır.

Yeni yolun açılmasıyla birlikte araçların bu noktada durup, yeni yoldan gelen aracın geçmesini bu yokuşta beklemesi oldukça zor olacağı görülüyor.

Yeni yola bağlanırken aynı yerde yer alan küçük tepe özellikle görüş mesafesini engelliyor.Bu engelin de sürücüler için bir sorun oluşturacağını belirtmek istiyoruz.

Bu konuyla ilgili olarak birkaç sürücüden  görüş aldığımızda ise tepkilerin yukarıda belirttiğimiz gibi olduğunu gördük. Konuyla ilgili olarak  yetkililerin yeni yol açılmadan bu duruma acil bir çözüm bulmalarını özellikle istiyoruz.

Son olarakta olarak tüm sürücülerimize kazasız belasız günler diliyoruz.

Kaynak : Boyabat Bülteni

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17815 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.