Boyabat S.S 29 Nolu Kooperatif Yönetiminden Başkan Çakıcı’ya Ziyaret….

Öğrenci servis taşımacılığında Boyabat’ta  tek Kooperatif olan S.S 29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi  Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’yı  ziyaret etti.

Servislerin sorunlarına ve taleplerine yönelik yapılan ziyarete Kooperatif yönetimi tam kadro katıldı.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Kooperatif Başkanı Musa  Aker  yaklaşık 70 üyeleri olduğunu öğrenci taşıyıcılarının sorunlarını ve taleplerini dinlemek için kendilerine zaman ayırdığı için Başkan Çakıcı’ya teşekkür etti.

Kooperatif Başkanı Aker,serviscilerin sorunlarını ve taleplerini Başkan Çakıcı’ya aktardı.

Talepleri dinleyen Başkan Çakıcı, “Ben sizin sorunlarınızı, taleplerinizi tek tek dinledim, hepsini de kabul ediyorum. Benim felsefem şu; konuşa konuşa sorunları çözeceğiz. Düzeltmeye bir yerden başlayacağız ve kademe kademe de düzelteceğiz. Boyabat’ı huzur içerisinde yaşanılan farklı bir konuma getiriyoruz. Bu şehrin marka şehir olması için benimde sizden taleplerim var. Yasa ve Yönetmeliklere mutlaka uyalım. Sürücülerin davranışları ve kılık kıyafetleri düzgün olsun, araçlarda sigara içilmesin. Araçların temizliğine dikkat edelim, tertemiz olsun”dedi.

Çakıcı’’ servisçilerin yaşadığı sorunların doğrudan çözüm adresinin yetki ve sorumluluklar çerçevesinde belediye olmadığını belirterek sorunların ilgili kurumlara aktarılmasıyla çözüme kavuşturulacağını belirtti.

Başkan Çakıcı ziyaretlerinden dolayı S.S29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Kaynak : Boyabat Bülteni

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17618 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.