Boyabat MHP İlçe Başkanı, M. Fevzi Erdoğan ; ” Hiç Kimsenin Maşası Değiliz”……..

MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile son dönemde ülkemizde yaşanan gelişmelere dikkat çekerek ülküdaşlarını uyardı. Vatandaşları sağduyulu hareket etmeye davet eden Erdoğan, “Devletimizin yöneticilerine terörle mücadelede her türlü desteği vermeliyiz ve yardımcı olmalıyız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan, şahsına ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ülküdaşlarını duyarlı ve dikkatli olmaya davet etti. Erdoğan, mesajında, dış güçlerin ülkemizi planlı bir şekilde iç çatışmaya sürüklemek istediğine vurgu yaptı. Vatandaşları sağduyulu hareket etmeye davet eden Erdoğan, “Devletimizin yöneticilerine terörle mücadelede her türlü desteği vermeliyiz ve yardımcı olmalıyız” dedi.

İlçe Başkanı Erdoğan’nın mesajı şöyle;

“Ülkemizde yaşanan bu acı süreçte Türk Milletinin acısını ve Milli hassasiyetini kullanarak, Ülkücüler ile PKK’lıları karşı karşıya getirmek isteyenler olabilir. Bu durumdan faydalanıp iç çatışma çıkarmak isteyenlere fırsat verilmemeli. Devletimiz atlattığımız badirelere rağmen çok güçlüdür. Güvenlik güçleri terör olaylarının üstesinden gelebilecek güçtedir. Bu süreci sabırla, Güvenlik güçlerine yardımcı olarak geçirmeliyiz. Devletimizin yöneticilerine de terörle mücadelede her türlü yardım ve uyarıyı yaparak yardımcı olmalıyız. Ülkücüler hiç kimsenin taşeronu ve maşası değildir. Bu Ülkenin öz çocuklarıdır. Yaşasın Türk Milleti.”

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17606 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.