Boyabat Lisesi Mezunları 3. Buluşması Gerçekleşti….

Boyabat Liseliler 3.ncü kahvaltı toplantısını 2 Nisan 2017 Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirdiler.

Bir araya gelen mezunlar ve öğretmenler sıcak bi ortamda yılların özlemini kahvaltı yaptıktan sonra çaylarını ve kahvelerini içerek muhabbet ederek hasretlerini gidermeye çalıştılar..

Toplantının gerçekleşmesini sağlayan Şükrü Doyum ve Nurten Buzcu’ya tüm davetliler memnuniyetlerini söyleyerek en kısa zamanda tekrar bi arada olalım dediler..

170 kişilik guruba hizmet eden işletmeci hemşehrimiz Abdullah Üstün, eşi ve oğluna da çok teşekkür ederiz diyen Şükrü Doyum bu toplantı olayını her sene tekrar etmek istediklerini söyledi..

Şükrü Doyum sözlerine “Fedakarlık yapıp katılan öğretmenlerimize ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.. Yurt dışından ve memleketimizin diğer güzel şehirlerinden gelerek bir arada olmayı, kahvaltının bahane, muhabbetin şahane ve arkadaşlığın şahane olduğunu bir kez daha yaşayarak güzel bir anı yaşattığınız içinhepinize çok teşekkür ediyorum.. İyiki varsınız… Burada emekleri geçen Nurten Buzcu, Bahattin Erbaş, Osman Muslu kendi dönemlerinin toplanmasında yardımcı oldular.. Kendi dönemlerinin toplanmasında yardımcı oldular.. Sağolsunlar. Gaziantep Hasır İşletmesi sahiplerine ve personeli  de teşekkür ederim..” diyerek son verdi.

 

(Visited 79 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 15932 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.