Boyabat Köylere Hizmet Götürme Birliği 2016 Kasım Ayı Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı……

toppp11

Köylere Hizmet Götürme Birliği 2016 Kasım ayı olağan Genel Kurulu Boyabat Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda İlçe Kaymakamımız Ümit Hüseyin GÜNEY başkanlığında yapıldı.

Toplantının açılışında konuşan Kaymakam Ümit Hüseyin GÜNEY ; ” Sözlerime başlarken 15 Temmuz darbe görünümlü menfur terör saldırısını telin ediyor, gazilerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyor, şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. 15 Temmuzda demokrasimizin, birliğimizin, dirliğimizin yanında gönül birliği içerisinde dimdik duran siz değerli muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Demokrasi nöbetlerinde, demokrasiye sahip çıkmada kararlı tutum içerisinde olan tüm siyasetçilerimizi, basın mensuplarımızı vatandaşlarımızı kısacası tüm ülke yurttaşlarımızı minnetle şükranla yad ediyorum. İnşallah Rabbim bir daha böyle olaylarla ülkemizi karşı karşıya bırakmaz.

Köylere Hizmet Götürme birlikleri ilçelerde doğrudan bütçesindeki payı yatırıma ayırması hasebiyle son derece önemli ve yaptığı yatırımlar neticesinde köylerimizdeki birçok vatandaşımızın doğrudan ilgilendirmesi noktasında da çok ciddi bir ilgiyle ne yapılacağı, önümüzdeki yıllardaki yatırımların hangi yönde gerçekleşeceği konusunda vatandaşlarımızın ilgisini ve dikkatini çekiyor.

Bu gün hem yatırım programımızı, hem çalışma planımızı, hem de 2017 yılı bütçemizi görüşeceğiz. Toplantımızda iki meclis toplantısı arasında geçen süreçte yapılan çalışmaların masaya yatırıldığı güzelliklerin teşekkürle, eksikliklerin eleştiriyle daha iyi olma noktasında gündeme getirildiği toplantıların geniş katılımla yapılması, yapılan işlerin muhatapları tarafından önemsendiği manasının çıkarılması bizler için de çok önemlidir.

Bu gün üst seviyede bir katılımla toplantı yapıyoruz, ben il genel meclisi üyelerimize ve muhtarlarımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. 2017 yılı bütçesinin ve ilçemiz köylerine yapılacak hizmetlerin Boyabat’ımız, vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

İlçe Özel İdare Müdürü Kenan Esen, İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Coşar, Satılmış Demir ve köy muhtarlarının katıldığı Boyabat Köylere Hizmet Götürme Birliği 2016 Kasım Ayı Olağan Genel Kurul toplantısı Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Sekreteri Ahmet Aslan’ın okuyarak genel kurula sunduğu 2017 yılı yatırım ve programı bütçesi oy birliğiyle kabul edildi.

Program sonunda il genel meclisi üyeleri ve muhtarların dilek, temenni ve eleştirileri dinlendi. Kaymakam GÜNEY’in de konuşmacıların sorularını yanıtlamasıyla toplantı sona erdirildi.

 

toppp01 toppp02 toppp03 toppp04 toppp05 toppp06 toppp07 toppp08 toppp09 toppp10

(Visited 12 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 16152 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.