Boyabat Kaymakamlığından Bizim Projemize Destek…..

Boyabat Kaymakamlığınca ilçemizdeki okullar ve diğer kamu kurumlarımızın katılımıyla “Bizim  Projemiz” adı altında bir dizi proje hazırlanması ve uygulanmasına yönelik çalışma başlatıldı.
Bizim Projemiz” çalışmamızın beş temel hedefi vardır.
Birinci olarak; ilçemizdeki proje bilincini geliştirmek, proje odaklı ortak çalışma kültürünün oluşmasını sağlamak, İkinci olarak; İlçemizde eksikliğini hissettiğimiz sosyal, kültürel, sportif faaliyetler hususunda projeler uygulayarak bu konudaki eksikliğimizi bir nebze olsun gidermeye çalışmaktır Üçüncü olarak; tüm kurumlarımızın proje hazırlama ve uygulama kültürünü geliştirmek, öğrencilerimizin katılacakları proje uygulamalarıyla bireysel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Dördüncü olarak; Seminer, Eğitim faaliyetleri, yarışmalar düzenleyerek belli kesimlerde farkındalık oluşturmaktır. Beşinci olarak; okullarımızca hazırlanacak projelerde öğrencilerimiz uygulayıcı olarak faaliyet göstererek bilgi ve beceri sahibi olmaları, bu sayede kişisel gelişimleri ve medeni cesaretlerinin belli bir seviyeye ulaşması hedeflenmektedir.
Bizim Projemiz” çalışmasıyla okul ve kurumlarımız; Sosyal uyum, eğitim, tarih, kültür, sanat, spor, genel sağlık, farkındalık, çevre temalı projeler hazırlayıp uygulayacaklardır.
Bu amaçla Kaymakamlığımızca okul ve kamu kurumlarımızın idarecileri 22.02.2018 tarihinde yapılan toplantılarla “Bizim Projemiz” çalışmasının hedef ve amaçları doğrultusunda bilgilendirilmiştir. “Bizim Projemiz”  kapsamında okullarımız ve kamu kurumlarımız 03 Mart 2018 tarihine kadar hazırlayacakları en az 2 adet projeyi Kaymakamlığımıza sunacaklardır. Kaymakamlığımız Proje Bürosunca yapılan değerlendirme sonucunda uygun bulunan projeler belirlenen takvim doğrultusunda Temmuz Ayına kadar hayata geçirilecektir.
Kaymakam Sayın Fatih AKSOY “Tüm İdarecilerimizin “Bizim Projemiz” çalışmasına destek olacaklarına ve bu amaçla Boyabat’ımıza yakışır güzellikte, ilçemize özgün projelere imza atacaklarına dair inancım tam olup, başlatmış olduğumuz bu çalışmamızın Boyabat için hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

             Proje evrakları       

   
“BİZİM PROJE” Sunum dosyasını indirmek için Buraya tıklayınız
“BİZİM PROJE” Boş Teklif Çağrısı  indirmek için Buraya tıklayınız
“BİZİM PROJE” Logosunu  indirmek için Buraya tıklayınız
“BİZİM PROJEMİZ” Faaliyet Takvimini  indirmek için Buraya tıklayınız

 

Boyabat Gündemi hakkında 16620 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.