Boyabat Kaymakamı Güney Başarılı Öğrencilerle Yemekte Buluştu…

_kamaa3

Boyabat Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY, İlçemiz Çattepe İlkokulunda öğrenim gören, okullar arası müsabakalarda Atletizm, Futsal, diğer branşlar, teok sınavı ve orman haftası etkinliklerinde başarı gösteren öğrencilerle yemekte buluştu.

Başarılı öğrenciler için Kalebağı tesislerinde verilen yemeğe Kaymakam Ümit Hüseyin GÜNEY, Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI, Çattepe İlkokulu Müdürü Faruk ERDEM, Sınıf Öğretmeni Hatice ÇELİK, Beden Eğitimi Öğretmeni Alp Yasin GÖKMEN ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam GÜNEY, eğitim öğretim sürecine destek olmak, öğrencilerimizin başarı grafiklerine bir ivme kazandırmak, öğrencilerimize sürekli yanlarında olduğunu hissettirmek, mevcut dinamik potansiyelimizi harekete geçirmek için verilen yemekten önce, öğrencilerle tek tek tanışıp, onlarla sohbet etti.

Yenen yemeğin ardından öğrencileri makamında kabul eden Kaymakam GÜNEY öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada şunları kaydetti. “Başarı sizden ödüllendirmek bizden, Kaymakamlık olarak Boyabat´ta eğitimi ve öğrencilerimizin başarısını önemsiyoruz, hiçbir başarı karşılıksız kalmayacak” diyerek başarılı öğrencileri tebrik etti ve hatıra fotoğrafı çekildi.

_kamaa5 _kamaa4 _kamaa2 _kamaa1

 

(Visited 60 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 16197 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.