SON Dakika ; Boyabat’ta Elbisesinden Saçma İzi Çıkan Yaşlı Kadının Mezarı Tekrar Açıldı…..

Boyabat  erkeç köyünde Dudu Ç. evinin bahçesinde bahçesinde ölü bulundu.

15 Temmuz Sabahı Sinop’un Boyabat ilçesinde Erkeç köyünde ölü bulunan, 70 yaşındaki Dudu Ç.’nin esrarengiz ölüm olayı çözülemedi.

Ç.’in  cesedini evinin bahçesinde bulan eşi ve üvey oğlu 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaşlı kadının öldüğünü belirterek hastane morguna getirdi. Yaşlı kadının ölüm haberini alan akrabaları hastaneye koştu. Ç.’nin ölüm sebebini araştıran akrabaları çelişkili cevaplar üzerine cenazenin incelenmesini istedi. Yaşlı kadının eşyalarını inceleyen Jandarma ekipleri, Ç.’nin kıyafetlerinde saçma izlerine rastladı.
Yaşlı kadın’ın akrabaları yapmış oldukları açıklamada; “Teyzemin üvey evladı olan  Şinasi Ç.’ye 15-16 bin TL borç para verdiği ve geri alamadığı ve bu cinayetin sebebi de yüksek ihtimal olarak para konusu olduğu söyleniyor.

15 Temmuz sabahı teyzem Dudu Ç., şüpheli olan üvey evladı Şinasi Ç. tarafından evinde darp edilmiş. Darp edildikten sonra ise canını kurtarmak isteyen teyzem Dudu Ç., evden kaçarken sırtından silah ile vurulmuş. Daha sonra İstanbul’dan teyzemi arayan akrabaları telefonda şüpheli olan üvey oğlu Şinasi Ç. ile karşılaşmış. Şüpheli Şinasi Ç., Teyzem’in evin kapısının önünde beslediği köpeğe yem verirken aniden öldüğünü belirtmiş.
Akrabaları ise Cenaze amacıyla Sinop’a gittiğinde tarlada patates toplarken öldüğü belirtilmiş.

Yani ilk olarak evin önünde ölü bulundu deyip, daha sonrasında ise tarlanın ortasında ölü bulunduğunu söyleniyor. Bu durum ise bizi rahatsız etti. Akrabalarımızın şüphesi üzerine Teyzem Dudu Ç.’nin kıyafetleri incelemeye alınıyor. Daha sonra ise kıyafetlerinin sırt kısmında birden fazla saçma deliği olduğu belirtiliyor. Bu sebepten dolayı teyzemin mezarı açıldı, ve otopsiye gitti“ dedi.

Kaynak ; Haber57-Sinop

 

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.