Boyabat Belediyesinden Bahar Temizliği…….

Yıkama çalışmalarına Adnan Menderes Caddesi ve Kumluk Mahallesi ile başlanırken, her gün birkaç mahallemizde aynı çalışmanın sürdürüleceği bildirildi.
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Boyabat Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi, kendimize şiar edindik. Kısa süre öncesinde ilçemizde yağan kar, cadde ve sokak aralarında kirliğin oluşmasına sebep oldu. Tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile göz bebeğimiz olan kentimizin temizliği ile ilgili çalışmalarda da Çevre Temizlik İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye ekiplerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktalar. Aynı hassasiyeti vatandaşlarımızın da gösterdiğini biliyoruz. Bu tür çalışmalar bahar aylarına kadar aralıklarla devam edecektir. Mahallesinde herhangi bir sıkıntısı şikâyeti olan vatandaşlarımız 24 saat hizmet veren “Alo 153 Beyaz Masaya” başvurabilirler” dedi.
Yol yıkama çalışmaları sırasında vatandaşların belediye ekiplerinin yanlarına gelip teşekkür etmeleri ise gözlerden kaçmadı.
Kaynak Boyabat Belediyesi

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.