Boyabat Belediyesi Alt yapı çalışmalarına Hız Verdi…..

 

 

Boyabat Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü(BOSKİ) ekipleri tarafından şehrin muhtelif yerlerinde alt yapı çalışmaları devam ediliyor. Çalışmalar kapsamında Sefa Mahallesi’nde alt yapı ve kanalizasyon çalışmaları gerçekleştirildi.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Boyabat Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürebilmek için çalışıyoruz. Kısa süre öncesinde yapılan referandum sonucunda ilçemize bağlanan Karacaören Köyü’müzün Sefa Mahallesi alt yapı açısından eksikliklerle dolu. Bu mahallemizde eksiklikleri gidermek adına alt yapı çalışmalarının startını verdik. Dört koldan çalışıyoruz. 7000m. alt yapı, yağmur suyu hattı yapıldı ve ilave olarak hattın ara bağlantıları da gerçekleştirildi” dedi.

Mahallede yapılan alt yapı çalışmalarına ilave olarak, mahallenin park ihtiyacını karşılamak üzere de çalışmalara başlandığını belirten Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Çocukların güvenli ve huzur içinde oynamalarını sağlamak, vatandaşın hem dinlenme hem de zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme amacı gözetilerek belediye olarak belirlediğimiz alanlara yeni parklar yaparak hemşerilerimizin hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve su
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, açık hava, doğa ve su
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, çocuk, açık hava ve doğa
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, çocuk, açık hava ve doğa
Kaynak : Boyabat Belediyesi
Share
Boyabat Gündemi hakkında 17614 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.