Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı…

İlçemizde görev yapan yazılı ve görsel medya temsilcileri olmak üzere, tüm basın mensuplarımızın “Çalışan Gazeteciler Gününü” kutluyorum. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktarmaktadırlar.

 

Vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan bilgi almalarını zamanında doğru ve eksiksiz sağlayarak milletimizin vicdanının sesi olmaktadırlar. Kamuoyunu, haber alma adına önemli görev üstlenen gazeteci arkadaşlarımız, ilimizde ve ilçemizde olan gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte, şehrimizin kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik tanıtımına önemli katkılar sağlamaktadır.

 

İlimiz ve İlçemizde; üstün gayret ve zor şartlarda görev bilincini kaybetmeden, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde çalışan gazetecilerimizin bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirdiklerine inancım tamdır. Bu düşüncelerle her şartta görevlerini yapan cefakâr gazetecilerimizin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü “nü kutlar, başarılarının devamını dilerim.”

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17060 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.